מגזינים ומוספים

מידי שבוע, למעלה מ-40 שנה ברציפות, יוצא לאור שבועון 'כפר חב"ד', העיתון העולמי של חסידות חב"ד, ומשמש כבמה המרכזית של קהל החסידים והשלוחים.

ברבות השנים, התרחב 'כפר חב"ד' וכיום הוא יוצא לאור בחבילה עשירת תוכן, הכוללת מגזין גדוש, לצד מוספי תוכן ייעודיים לכל בני המשפחה: מוסף 'נשי' – לאישה החסידית, מוסף 'קינדערלאך' לילדים, מוסף החדשות – ובו כל מה שקרה השבוע בעולם האקטואליה בשפה נקייה, והגיליון התורני 'התקשרות' מבית צעירי חב"ד.

בנוסף, מידי חודש מצורף לחבילה גם הירחון 'לבנות' המיועד לנערות, ובו שפע של תוכן מרתק.

במעגל השנה מצורפים מוספי נושא ייחודיים, המעשירים את עולמם של קהל הקוראים.

המגזין

מגזין 'כפר חב"ד' האיכותי, ספינת הדגל של חבילת התוכן שלנו, מציג מידי שבוע שפע של תוכן חסידי לכל בני המשפחה: אקטואליה חסידית, לצד פרקי היסטוריה, סיפורי שליחות, סיפורים אישיים, תגליות וחשיפות חסידיות, גילויים על הרבי ועוד – מאת טורי הכותבים של חב"ד. עוד במגזין, מגוון טורים ומדורים מגוונים הנוגעים לעולמם של חסידי חב"ד. המגזין נקרא בשקיקה מידי שבוע על ידי רבבות קוראים מכל רחבי העולם וזוכה לתהודה רבה.

נשי - מגזין לנשים

'נשי', מוסף התוכן הייעודי והייחודי של 'כפר חב"ד' לאישה החסידית, מגיש מידי שבוע עשרות עמודים הנוגעים ישירות לעולמן של הנשים, והכל בשפה צנועה ועל טהרת הקודש. באמצעות שורת כתבות, מדורים וטורים אישיים, מאת טובי הכותבות, מעביר 'נשי' עולם גדוש של תוכן נפלא ונשי, העוסק בחייה של האישה החסידית; חינוך, בית, בריאות, שידוכים, עבודה, כלכלה, אתגרים ועוד. המוסף זוכה לפופולריות רבה בקרב קהל הנשים.

קינדערלאך - מוסף הילדים

מוסף 'קינדערלאך', מבית 'כפר חב"ד', מביא עמו בשורה של ממש: 32 עמודי תוכן שבועיים, חינוכיים, חסידיים ומזוקקים, המוגשים ישירות לילדים שלכם בגילאים 6-13. המוסף מגיש אוצר אדיר של תוכן, סיפורים, קומיקסים מושקעים, פלאי הבריאה, סיפורי שליחות, היסטוריה חב"דית, תולדותיו של הרבי, ועוד. המוסף זוכה להתעניינות רבה בקרב רבבות הילדים של חב"ד, הממתינים לא בשקיקה מידי שבוע בשבוע.

החדשות

מוסף החדשות של 'כפר חב"ד' הינו העיתון היחידי בישראל שמגיש את האקטואליה השבועית ללא הטייה פוליטית ובשפה ונקייה והולמת. במוסף החדשות טורי אקטואליה ייחודיים, מדורי צבא וביטחון, ראיון פוליטי שבועי עם אישיות בולטת בעולם האקטואליה, מדור דעות מגוון ומבזקים מסכמים מעולמה של חסידות חב"ד בארץ ישראל ובעולם כולו. מוסף החדשות מצורף לחבילה השבועית של העיתון ורושם התעניינות גדולה בקרב הקוראים.

לבנות - גיליון חודשי לנערות

מגזין 'לבנות', הירחון החודשי הפופולרי, מציג מאגר אדיר של תוכן ייעודי לנערות מאת טובי בנות ונשי חב"ד. התוכן מוגש בשפה נקייה מצד אחד, וקלילה מצד שני, ובו מגוון רחב של נושאים: החל מלימודים ועד שליחות. במגזין 'לבנות' ניתן דגש על אתגרים והתמודדויות של נערות בגיל ההתבגרות וטיפים והדרכות מעשיות ליישום בחיים האישיים. מאז הושק 'לבנות', בשיתוף עם 'בנות חב"ד', הוא זוכה לתהודה עצומה בקרב קהל הקוראות.

התקשרות

גיליון 'התקשרות' של צעירי אגודת חב"ד, מגיש מידי שבוע שיחה של הרבי, יומונים מחצרות קודשנו, פרקים נדירים מחייו של הרבי, גאולה ומשיח, פרקי עיון בנגלה ובחסידות, שניים מקרא ואחד תרגום, ועוד. הגיליון התורני, ובו 32 עמודים, מהווה אוצר בלום של תוכן חסידי עמוק, שנקרא בשקיקה על ידי קהל הקוראים. 
בגיליון תמצאו גם "שנים מקרא ואחד תרגום" לפרשה השבועית.